• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Yılka Mobilya

07pixel

Yeni Üye
Katılım
8 Nis 2022
Mesajlar
5
Puanları
1
1969 yılında kurulan Yılka tasarım ve pazar trendlerini takip ederek günümüze kadar her devrin yenilikçi ve modern markası imajını korumaya çalışıyor. Gerek üretimde gerekse tasarım dünyasında pazarın ilerisinde bir vizyon gösteren Yılka; yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği projelerle tecrübesini yaşam alanlarının her yerine taşıyor. Son derece lüks ve elegant ürün gamıyla ve seçkin müşterileriyle mobilya sektöründe kanaat önderi olmak için var gücüyle çalışan Yılka, tasarım trendlerini belirlemeyi ve Türkiye mobilyasının tüm dünyadaki marka elçisi olmak için daima bir adım ileriyi hedefliyor.
Türkiye pazarında ve hedef pazarda marka bilinirliğimizi artırarak, tecrübeyi teknolojiyle buluşturmak ve kendimizi yenilenen dünyanın içinde konumlandırmayı hedefliyoruz. Bunun için çalışan uzman kadromuzla çizdiğimiz yol haritasıyla ilerliyoruz. İşimizi sevmenin verdiği motivasyonla yaşam alanlarında konforun, lüksün ve kalitenin öncelikli tercihi olarak kalmak istiyoruz.
 
Üst