• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Wac 2022

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
282
Puanları
16
İstanbul konferans turizmi için önemli bir liman olup dünyada bilinen büyük firmaların Wac İstanbul sayesinde tanınmasına olanak sağlıyoruz.
Wac İstanbul olarak sunduğumuz hizmetlerde özellikle kongre ve konferans düzenlemek isteyen şirketler için konaklamak ve yiyecek gibi etmenlerde sizlere yardımcı oluyoruz. Burada aynı zamanda İstanbul turizm kenti olup hem kültürel olarak hem toplumsal olarak hem de konum olarak milyonlarca kişi için büyük şehirlerden birisi bu nedenle konferans turizmi için büyük bir aracı olan wac 2022 sayesinde hiçbir zorluk yaşamadan güzel bir konferans sürecinin geçmesine de olanak sağlıyoruz. Sitemiz üzerinden hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir aynı zamanda hizmetlerimize daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2022 Wac Hizmeti
Wac konferans süreci üzerinden 2022 wac sürecinde ele aldığımzı konulardan birisi covid 19 olup covid sürecinin anlaşılması adına birçok konferans süreci geçiriyoruz. Covid sürecinde uluslarası bir sorun haline gelen bu sürecin daha nitelikli bir şekilde geçmesi bakımından siz de Wac 2022 sitemiz üzerinden yardım alabilirsiniz. Wac 2022 olarak birçok kişinin istediği konferans sürecinde hızlı bir şekilde kayıt olmasına ve kongre üzerinden de istediği sonuçları hızlı bir şekilde almasına olanak sağlıyoruz. En kısa süre içinde kongre ve konferans kayıt işlemlerini tamamlayan bir firma olarak sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için siz de internet sitemize göz atabilirsiniz.
 
Üst