• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Ürün fotoğraflarının arka planını silme, kaldırma, beyaz yapma

MertUcar

Yeni Üye
Katılım
16 Ocak 2021
Mesajlar
13
Puanları
1
Merhaba arkadaşlar benim bugün keşfettiğim belkide bir çoğunuzun uzun zamandır bir internet sitesinden bahsedeceğim size: Remove.bg bu internet sitesi kullanıcılarına tek bir tıkla yapay zekası sayesinde fotoğrafların öne çıkan kısmını tek bir tıkla arka plandan ayıran eşsiz bir program. Program kusursuz çalışsa bile kullanımının bir bedeli var. Eğer az ürününüz varsa ücretsiz kullanabilirsiniz. Remove Background from Image – remove.bg internet sitemiz bu biraz kurcalarsanız hemen anlarsınız. Aylık 40 dolar karşılığında 200 fotoğrafa işlemi uygulayabilirken, ücretsiz olarak her hesap için bir fotoğrafı düzenleme hakkınız var. Az ürünü olanlar fake hesaplar açarak ürünlerinin görsellerine dekupaj yapabilir. Çok fazla ürünü olanlar zaten bir fotoğrafçı ile çalışıp para vereceklerinden dolayı bu uygulamaya para verebilirler diye düşünüyorum.
 

dark_knight

Yeni Üye
Katılım
21 Ocak 2021
Mesajlar
19
Puanları
3
bu site harbiden müthiş keşke bunu biraz daha makul fiyata türkler yapabilse.
 

bariscan

Yeni Üye
Katılım
21 Nis 2021
Mesajlar
8
Puanları
1
photoshop 2020 ya da 2021 versiyon programına erişin . çok basit bir şekilde arka planı kaldıra bilirsiniz ve daha fazla şeyler yaparak bütün işlevliğini kullanabilirsiniz
 
Üst