• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Üretimde Sonsuz Özen; Vivaldi...

07pixel

Yeni Üye
Katılım
8 Nis 2022
Mesajlar
5
Puanları
1
Dünya bizim evimiz...

Biz gökyüzüne bakmayı hep çok sevdik. Gökyüzüne ve yeryüzüne her baktığımızda gördüğümüz büyüleyici manzaraların tarif edilemez hazlarını yaşama aktarmakiçin çalışmak uzun zaman önce içimizde filizlendi. Bu bağlamda müthiş bir hevesle yola çıktık. Hevesimizin ve benimsediğimiz övgünün yansımaları ile 2009 yılında, dünyada ilk nefesimizi Vivaldi olarak aldık. İlk nefes, ilk adım derken bugün gençliğin tadını çıkaran, samimi, düşünceli ve enerjisi evrensel etkiye ulaşmış bir marka olarak yolumuza devam ediyoruz.

Vivaldi olarak; yaşamdan hiç silinmeyen bir sanatın gerçekleştiricisi, üreticisi olarak bugün dünyanın her köşesine; üstün tasarım ve ilhamdan çıkan üstün üretimin mobilyasını ulaştırıyoruz. Dünyanın her köşesinde var olma isteğimiz, yaşama ve bizi misafir eden bu mükemmel coğrafyaya duyduğumuz hayranlıktan ileri geliyor. Coğrafyanın her köşesi özelleştirilmeli ve her yaşama sanatla birleşmiş kıymet temas etmeli diye düşünüyoruz.

Zamanla birlikte büyümeyi ve gelişmeyi ilke edindik. İnovasyonu önemsendiğimiz tüm süreçlerimizle birlikte bugün, bütünlük oluşturan tasarımlara etkileyici bir ses olarak imza atıyoruz. 13.000 metrekarelik üret,m alanımızla 15.000 metrekarelik kapalı alanınımızla tüm dünya için üretiyoruz. . Dünya bizim evimiz, onu güzelleştiren dokunuşlar yapmak ve bakmaya doyamadığımız manzaraları sizlere sunmak gurur kaynağımız.

Marka yolculuğumuzu anlamlı ve etkileyici bir rotayla ilerletirken sosyal, düşünceli ve iz bırakan bir isim olmaya devam edeceğiz.
 
Üst