• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Soru Trendyol-Hepsiburada Entegrasyonları Ücretli Mi?

aykut_tas

Yeni Üye
Katılım
17 Ocak 2021
Mesajlar
1
Puanları
1
herkese selamlar.benim kendi üretimim pekmez,reçel tarzı ürünlerim var.e-ticaret sitesi açmak istiyorum ama trendyol,hepsiburada gibi yerlere nasıl ürün yükleyeceğim bilgim yok. hazır e-ticaret siteleri aldığımda bunlara ek ücret vermem gerekiyor mu ? en iyisi hangisi yardımcı olur musunuz ?
 

Burak

Yönetici
Katılım
16 Ocak 2021
Mesajlar
100
Puanları
18
Selamlar Aykut,
Öncelikle hoşgeldin. Hepsiburada , Trendyol gibi pazar yeri sitelerine ürün yüklerken ücret ödemene gerek yok. Üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra istenilen excel formatına bilgileri girip göndererek işlemlerini başlatabilirsin. Ama kendi sitemi açacağım demişsin. Bu da demek oluyor ki stoklarının her yerde birbirine senkronize olması gerekiyor. Bunun için eğer hazır e-ticaret sistemi almayı düşünüyorsan ( Ticimax,T-Soft veya IdeaSoft vb.) bu sistemlerde bazı paketlerin içerisinde bu entegrasyonlar ücretsiz bulunurken bazılarında harici olarak satın alabiliyorsun. Genelde harici olarak satın aldığında daha pahalıya geliyor ama sen spesifik olarak 1 veya 2 pazar yeri için alacaksan ufak bir pakete bunları ekletip kullanabilirsin. Hangisi iyi sorusu biraz senin beklentilerinle alakalı. Standart bir şekilde ticari faaliyetlerini hepsiyle yürütebilirsin ama işin ince kısımlarında tabii ki öne çıkan platformlar olabilir. Detay verirsen yardımcı olmaya çalışırım.
 

Musraf

Yeni Üye
Katılım
16 Ocak 2021
Mesajlar
12
Puanları
3
Ücretsiz entegrasyon olarak nesatilir.com'un entegrasyonu var web siteni kapsamaz ama tüm pazaryerlerinde sorunsuz çalışıyor. Web sitenin alt yapısı belli olduğu zaman tekrar sorarsan detaylı yardımcı olunur.
 
Üst