• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

STK Dernek Danışmanlık

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
278
Puanları
16
Derneğinizin ihtiyaç duyduğu konularda profesyonel destek veriyoruz. Dernek kuruluşu hakkında rehberlik yapan uzmanlarımızla yanınızdayız. Dernek ve vakıf alanında gerekli evrak, belge vb. her konuda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Dernek kurulma sürecinde, kurumu oluşturacak kişilere eğitimde veriyoruz. Derneklerin sağlıklı bir şekilde çalışması için hizmetlerimizi yürütüyoruz. Dernek sosyal yardım faaliyeti yürüten kuruluşlar bizlerden günün her saati yardım alabilirsiniz. Dernek kurulması için yapılması gereken her detayı sizlere sunabiliriz. Uzman danışmalarımızla beraber tüm süreç boyunca hizmet veriyoruz. Profesyonel dernek kuruluş danışmanlığı hizmetleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sivil toplum kuruluşlarının sorunsuz ilerlemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Dernek kuruluş başta olmak üzere güncel yönetmeliklere uygun hareket ediyoruz. Vakıf alanında hızlı ve emin adımlarla ilerliyoruz. Dernek işlerinin yürütülmesi kurulum ve mali işleri sizleri için yapabiliriz.

Profesyonel STK Dernek Danışmanlık Hizmeti
Deneyim sahibi uzmanlarımız profesyonel sivil toplum çözümlerini elinizin altına getiriyor. Faaliyetlerini kusursuz şekilde devam ettirmek isteyen dernek kurumlarına danışmanlık çözümleri sunuyoruz. Derneklerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için sizleri bekliyoruz. STK dernek danışmanlığı ve kuruluş sürecindeki tüm sorunlara anında müdahale edebiliriz. Profesyonel kadromuzla vakıf yardım hizmetlerine dokunuyoruz. Dernekler ve vakıflar kanunlar nezdinde denetlenir. Dernek kurulum ve işleyiş süreçlerinin nasıl yapılacağını sizlere anlatabiliriz. Bu alanda tüm bürokratik işlemleri profesyonel bir şekilde ele alıyoruz. Yılların deneyimi ile hareket eden merkezimiz aradığınız desteği sizlere sunmaya devam ediyor.
 
Üst