• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

sprey oda kokusu

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
282
Puanları
16
Oda kokusu satışı yapan firma, çubuklu oda kokusu ürünlerinde olduğu gibi satışa çıkardığı diğer araba kokusu, sprey oda kokuları ve doğal esans ürünlerini de tamamen doğadan aldığı kokulardan ilham alarak zararsız ve organik olarak üretmektedir. Private label fason üretim yapan marka birbirinden farklı koku kaynakları ile üretim yaptığı oda kokuları ile yaşam alanlarınızda daha sakin ve dinlendirici vakitler geçirmenize yardımcı olmaktadır.

Bambu ve Sprey Oda Kokuları
Markanın oda kokusu kategorisinde yer alan sprey oda kokusu, barındırdığı çeşitli bitki, çiçek ve meyve özlerine göre değişik kokularda bulunmaktadır. Oda parfümü olarak kullanılmasının yanı sıra çamaşır ve bütün kumaş yüzeylerine uygulanabilen sprey koku ürünleri; hanımeli, sandal ağacı, lotus, pudra, amber, beyaz sabun, okyanus, lavanta, japon kiraz çiçeği ve yasemin olmak üzere farklı bitki özlerinden elde edilmektedir. Markanın müşterilerine sunmuş olduğu bambu oda kokusu ürünleri tamamen doğadan aldığı ilhamla üretilmektedir. Organik ve zararsız bitki ve meyve özlerinden üretilen bambu koku çubukları; pudra, beyaz sabun, amber ve vanilya kokuları ile 50ml ve 100ml şık tasarımlı şişelerde satışa sunulmaktadır. Oda kokusu ürünleri ile beraberinde koku setleri de marka tarafından satışa çıkarılmaktadır. Ürünler Türkiye'de ve tamamen zararsız, doğal bitki özlerinden üretilmektedir. Oda kokusu setlerinde, farklı kokularda ve boyutlarda uçucu esansiyel yağ ürünleri, sprey oda kokuları ve koku çubukları bulunmaktadır.

private label fason üretim
 
Üst