• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Sms onay

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
282
Puanları
16
Siz de numaranızı her platforma vermek istemiyorsanız sanal numara satın alma hizmeti ile tanışabilirsiniz. Birçok sosyal medya platformu, program veya sitelere üyelik oluşturmak isteriz. Ama bunu için bizden, telefona gelen bir onay kodu istenir. Çoğu kez numaramızı paylaşmak pek güvenli gelmez bize. Bu yüzden size sms onay hizmeti veren bir iste ile tanışın. Siteye üyelik oluşturduktan sonra, sms kodu almak için ilerle, dilediğin platformu seç, numaran anında müşteri paneline düşsün. Dilerseniz; numaraları daha uzun süre kullanmak için haftalık veya günlük seçeneklerle kiralayabilirsiniz. İstediğiniz kadar hesap açar, dilediğiniz kadar platforma üye olursunuz.

Canlı Destek İle Kesintisiz Hizmet
Garantili bir şekilde hem Türkiye onay SMS'i alabilir hem de 100+ ülkeden numara alabilirsiniz. Tüm bunlar çok hızlı ve en ucuz şekilde size sunulur. Ayrıca, alındığı halde SMS gelmeyen numaralar 10 dakika içinde iptal olur ve %100 geri ödeme garantisine sahiptir. Site sayfasına girdiğinizde, memnun müşteri yorumlarını okuyunca; böyle bir hizmeti almak için en doğru yerde olduğunuzu anlayacaksınızdır. Tanıtım mesajlarından bıkanların yeni adresi artık burası. Özellikle bazı sosyal medya platformları aynı numara ile hesap açtırmadığı için, siz de bu hizmetten faydalanarak, dilediğiniz kadar üyeliğe sahip olursunuz. Burada size en uygun fiyatlar sunulur. Sizde sms onay hizmeti almak için bu siteyi mutlaka inceleyin.
 
Üst