• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

SMM Dizin Hizmeti

Kalavun54

Yeni Üye
Katılım
19 Tem 2021
Mesajlar
13
Puanları
1
Site Adı: Smm Panel, Smm Siteleri, Güvenilir SMM Paneller
Site Konusu: Güvenilir smm paneller, smm siteleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için smm sitelerini yayınlamaktayız.
Site Alt Yapısı: Özel Tasarım / Dizin

Smm panel, Sosyal Medya hizmeti veren web sitelerine verilen bir isimdir. Bu paneller; Twitter, YouTube, Instagram, TikTok ve diğer sosyal medya platformlarına yönelik; abone, beğeni, takipçi ve izlenme hizmetleri sağlamaktadır. YouTube platformunda PK yani para kazanmayı aktif hale getirebilmek için 1000 abone ve 4000 saat izlenme olmalıdır. Aksi takdirde YouTube politikaları gereği bu kanal üzerinden gelir elde etmek imkansızdır. Bu yüzden de YouTube kanal sahipleri SMM Panellerden abone ve izlenme hizmeti almaktadır.

Twitter ve Instagram platformlarına yönelik ise beğeni ve takipçi hizmeti verilmektedir. Smm paneller bu alanda hizmet almak isteyen müşterilerine bu hizmeti sağlamaktadır. Takipçi hizmeti bot, yabancı ve organik olarak 3'e ayrılmaktadır. Takipçi sayısı kurumsal görünmek için veya suni olarak arttırılmak istenirse bot ve yabancı takipçi hizmeti alınmaktadır. Organik bir görüntü yakalanmak isteniyorsa da organik takipçi hizmeti alınmalıdır. Tabi ki bu hizmetin fiyatı da diğer hizmetlere oranla çok daha fazladır. SMM Siteleri olarak SMM sektöründe hizmet veren web siteleri web sitemizde listelenmektedir. Web sitemiz üzerinden bu alanda hizmet veren panelleri görebilirsiniz.
 
Üst