• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

şifreli kapı kilidi

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
278
Puanları
16
Kilitler, insanlık tarihi kadar eskidir. Hep bir şeyleri koruma ve saklama içgüdüsü insanoğlunu kilit kullanmaya itmiştir. Teknoloji gelişirken artık çok daha farklı kilit seçeneklerine kavuştuk. Şifreli kilit mantığı ise hep hayatımızdaydı. Zamanla bunu kapılarımızda da kullanmaya başladık. Şifreli kapı kilidini kullanmak kadar bunu iyi bir firmadan da almak önemlidir. Bunun için sizlere 2009 yılından beri hizmet veren firma, o uzun yıllara hep bir başarı ve özveri hikâyesi yazmış. Daha sonra Rfıd şifreli kapı kilidi üretimine de başlamışlar. Bu özveri, uygun fiyat ve canlı destek ile de birleşince firma, son derece ses getirmeye başlamış.

Sürekli Anahtar Kaybetmeye Son
Sizde mi sürekli anahtar kaybedenlerdensiniz? Durmadan anahtar yenilemek, hatta bazen kilit değiştirmek zor bir hal aldıysa sizde şifreli kapı kilidini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Firma sitesinden yapacağınız alışverişlerden sonra, kurulum ve şifre belirleme işlemlerin yine web sitesi üzerinden okuyabilirsiniz. Sadece, kilit sistemleri değil; şifreli kapı kilidi ürünleri de üretilen seçenekler arasındadır. Garaj kapılarınız da garaj sensör fotoselleri kullanmanın yanı sıra; sensörler otomotiv, gıda, haberleşme endüstri vb. aklınıza gelebilecek birçok alanda kullanılırlar. Kapılarınızı çok daha akıllı hale getirmek elinizdedir. Emniyet fotosel alımlarında tekli alımların yanı sıra çoklu alım seçenekleri de mevcuttur. Eğer sizde güvenliğinizi ve konforunuzu düşünüyorsanız firma sitesini inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz.
 
Üst