• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

sertliğimi koruyamıyorum

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
278
Puanları
16
İlişki sırasında yaşanan en büyük sorunlardan birisi de erkeğin ereksiyon olamaması sorunu, özellikle ilişki sırasında partneri tatmin etmek amaçlı ereksiyon olmaması partnerinizle sorunlar yaşamanıza neden olmaktadır. Bu nedenle bu tür bir sorunda gerekli tedavi ve uygulamaların olmaması ileriki yaşlarda erken performans düşüklüğüne neden olabilir özellikle bu bir sertleşmeme sorununda ele alınacak ilk önlem gerekli tıbbi ve tedaviyi almaktan geçer, özellikle ülkemizde birçok kişi bu konuda geri durmakta çünkü yaşanan bu tarz bir sorunun ayıp olduğunu düşünürler, halbuki bu yanlış insanın temel gereksinimi olan sevişme sırasında yaşanan bu sorun ilişkinizin temelini zamanlar sarsmaya başlar, bu nedenle eğer ereksiyon sorunu yaşıyorsanız mutlaka yardım alınız.

Ereksiyon Olmama Sorununa Ne İyi Gelir
Erkeklerin yüzde otuzunda yaşanan cinsel ilişki sırasında sertliğin kaybolması sorunu erkeklerin en büyük sorunu haline gelmektedir. Özellikle son yıllarda yaşanan teknolojik yenilikler ile birlikte artık bu sorunu erkenden çözebilecek yeni uygulamalar ve tedavi yöntemleri geliştirilmeye başladı, çağımızda milyonlarca erkekte oluşabilecek bu durumun erkenden önüne geçmek için genel kliniğimize bekleriz, alanında uzman doktorlar sayesinde yaşadığınız bu tür cinsel ilişki sırasında küçülme nedenlerini sizler için araştırıyor gerekli tıbbi tedavi ve yöntemlerini sunarak sizlerin bu tür bir sorunda alabileceğiniz önlemleri sizlere sunuyoruz. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak ve bu tür bir sorunda çözüm bulabilmek.


sertleşmeme sorunu hakkinda daha fazla bilgi icin tiklayin.
 
Üst