• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

rfid şifreli kilit

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
282
Puanları
16
RFID okuyucu ve bir etiketten meydana gelen tanımlama sistemlerinden bir tanesidir. Etiketin içinde bir mikroçip yer alıyor. Okuyucu ile etiket arasında, elektromanyetik dalgalar kullanılır ve geçiş işlemi tamamlanır. Okuma işlem, herhangi bir temas olmadan ve kablosuz olarak tanımlanır. Okuyucu aldığı veri dalgasını sayısal dalga şekline dönüştürür. Bu kartların sunduğu en önemli avantajlardan bir tanesi zaman kontrolüdür. RFID kartlar günümüzde bir ok yerde tercih edilir. RFID anahtarlık, etiket üzerinden gelen kodları sisteme işler ve geçiş işlemini tamamlar. Akıllı kart sistemlerinde uzun zamandır istikrarlı ve profesyonel hizmetlerimizle öne çıkıyoruz. RFID kartlı basit mantık üzerinden çalışır. Barkod okuma teknolojisine benzeyen bu sistemler beklentilere en iyi şekilde cevap veriyor. güvenli geçiş sistemleri gösterge sayesinde her personelin kart okutma zamanları belirlenir. Bugüne kadar kaliteyi hedefleyen firmalarla çalışarak adımızdan söz ettirmeyi başardık. Personel devam kontrol ve zaman kontrol sistemleri konusunda aradığınız kaliteyi adresimizde bulabilirsiniz.

Proximity Kart Satışı
Full Rfid temassız akıllı kart sistemlerinden bir tanesidir. Okuyucuya yerleştirilmesine gerek kalmadan tanımlama yapan bu teknoloji ISO standartlarında imal edilir. Proximity kartlar, 0-10 cm aralığında etkilidir. Böylece pratik kullanım desteği sunar. Proximity kartlar diğer kart çeşitlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Firmamız kartlı geçiş kontrol sistemlerini sizlere en iyi şekilde sunabiliyor. Daha güvenli ve kopyalanamayan kart sistemleriyle tanışmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 
Üst