• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

KAYIT OL 

Soru Paraşüt E-Ticaret için uygun mu ?

MertUcar

Yeni Üye
Merhabalar, paraşüt ile e-fatura sistemine geçerek e-ticaret ve faturalandırma süreçlerini paraşüt üzerinden yönetmek doğru bir tercih mi acaba ? Kendileri aslında bir ön muhasebe programı diye biliyorum, bunun yanında e-fatura sistemi ve kullanımı da sağlıyorlar. Pazaryerleriyle entegrasyon var yazıyor ama daha detaylı bir bilgi edinemedim. Kullanan var mı acaba ? ABC diye pazaryerinde ismi olan bir ürünümü faturada XYZ şeklinde yazdırmak istiyorum bunun gibi etkili çözümlere ihtiyacım var yanıtlarınız için teşekkürler.

Furkan

Yönetici
Merhaba, maalesef uygun olmadığını düşünüyorum. E fatura kullanmak isteyen normal bir esnaf için uygun bir sistem olsa da, e ticaret yapanlar için uygun bir sistem değil. Doğrudur kendilerinin pazaryeri entegrasyonları vardır ama 3. parti bir geliştiriciye aittir ve aylık ekstra para ödemeniz gerekir. Hadi buna da eyvallah diyelim bu ek yazılımın fiyatlandırma politikası çok saçma. N11, HB, GG bir pakette trendyol, çiçek sepeti vs başka pakette. Maliyet şu şekilde oluyor Paraşüt Ücreti+ 2 Paket şeklinde entegrasyon ücreti. Linkten daha detaylı fiyat alabilirsin. Entegrasyon Paketleri ve Fiyatları - Paraşüt Entegrasyon

Bunun yanında çok hızlı çalışan bir sistem olmadığını düşünüyorum. Ben demosunu kullanmayı denedim beklediğimi bulamadım. Farklı alternatifleri tavsiye ederim.

Musraf

Yeni Üye
Bence başka alternatifleri araştır paraşüt çok hantal ve maliyetli oluyor e-ticaret için.