• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

ortodonti

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
278
Puanları
16
Ağız, çene, yüz ve boyun bölgesi olan bölgenin önemi göz önüne alındığında, çene cerrahisi bizim için kritik öneme sahiptir. Bölgenin sert ve yumuşak dokularındaki anormallikleri ve kusurları tanımak ve tedavi etmek için kadrolarımız profesyonel olarak eğitilmiştir. Çene yapısını düzeltmek için kullanılan implantlar, oral ve ağız cerrahisi için bizim teknolojik imkanlarımız içine girdi. çene cerrahisiyapısı için uygun olan aynı malzemeyi kullanıyoruz. Anomalileri düzeltmek, uzman çene cerrahı ekibimiz, travma sonrası çene kemiklerini restore etmek ve kayıp bir aparatı restore etmek gibi devamlı hizmetlerimizde mevcuttur. Tüm işlemlerde doğal tipte plak ve vidalar kullanıyoruz. Ürünlerimiz bu yönü ile çevreci ve vücudu koruyan politikanın sonucudur.

Çene Kemiği
Hastalık veya kaza sonucu çene kemiğinin kazanılmış kusurları, şekil bozuklukları ve kırıkları en iyi yöntemleri kullanarak tedavi etmekteyiz. Deformitenin derecesine göre lokal anestezi veya genel anestezi yöntemlerini uzman doktorlarımız planlıyor. Ayrıca çeşitli patolojiler, kalıtsal deformiteler, alt ve üst çene uyumsuzluğu gibi problemler de elimizdeki son teknolojik imkanlar ile tedavi edilebiliyor. Bu tedavi sürecine başakşehir diş randevu sistemimiz üzerinden ulaşmanız mümkün. Avcılar diş hastanesi ile yürütülen projeler ile de sizlere hem daha hızlı hem de daha uygun hizmet veriyoruz. Başakşehir diş hastanesi sistemi üzerinden de uzman kadromuzdan faydalanmanız ve kliniğimizin getirdiği hizmeti almanız mümkün. Sizlere ağız sağlığı açısından tüm birikimimizi vermek için çalışıyoruz.
 
Üst