• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Opencart Temaları

Kalavun54

Yeni Üye
Katılım
19 Tem 2021
Mesajlar
13
Puanları
1
En iyi Opencart temalarını web sitemiz üzerinden en uygun fiyatlara ve ek bir ücret ödemeden yükleyebilirsiniz. Temamızla birlikte SEO modülü yüklenerek yerinde optimizasyon yapılır. Altyapınızı hızlı satış büyümesine hazırlamak için %100 uyumlu SEO özellikli temaları web sitemizde bulabilirsiniz. E-ticaret siteniz ile uygun olduğunu düşündüğünüz tüm Opencart temalarıaynı gün yüklenip kargoya verilir. Sipariş verildikten sonra, işleme kuyruğuna gönderilecektir. Tema kurulum süresi ortalama 30-45 dakika arasında değişim gösterebilir.

Bu süre serverı veya server sorunu olmayan müşterilerimiz için geçerlidir. Temayı satın alan müşterilere ek olarak opencart tek sayfa ödeme modülünü de yüklüyoruz. Bu iki modül sayesinde müşterilerimiz dinamik web sitenize sahip oluyorlar. Tek sayfalık opencart ödeme formu ile sizlere uzun sipariş formu sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca sizin için iyzico sanal pos modülünü ücretsiz olarak kuruyoruz. Temamızı kullanan müşteriler her zaman ücretsiz destek alabilirler. Web siteleri, telefonlar ve uzaktan erişim programları aracılığıyla Canlı Yardım'dan yardım sağlayabilirsiniz.

Web sitemizin Opecart tema paketlerinden yararlanmak için -> Opencart temaları
 
Üst