• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

KAYIT OL 

İpucu N11 Ürün Hazırlık Süresini Güncellemek

Burak

Yönetici
Ürün hazırlık sürenizi güncellemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

MANUEL GÜNCELLEME

1. Adım
Mağaza Yönetim Panelinden, Ürün Yönetimi > Ürün Listesi bölümüne giriş yapın ve değişiklik yapılacak ürünün koduna tıklayın.

2. Adım
Ürün seçeneklerinde bulunan "Hazırlık Süresi" kısmından ürün bilgisini güncelleyebilirsiniz.

TOPLU GÜNCELLEME

Ürünlerinizin hazırlık sürelerini, XML veya Excel ile toplu olarak güncelleyebilirsiniz.

1. Adım
Mağaza Yönetim Panelinde, Ürün Yönetimi > Toplu Ürün Yönetimine girip, mevcut tüm ürünlerinizi tek bir Excel veya XML dosyası olarak indirin.

2. Adım
İndirdiğiniz dosyaya "İndirilen Dosyalar" klasöründen ulaşabilirsiniz.
İlgili dosyayı açın, "Hazırlık Süresi" alanına, ürünleriniz için belirlediğiniz hazırlık süresini gün olarak girin ve kaydedin.
Uyarı: "Hazırlık Süresi" alanı dışında herhangi bir değişiklik yapmamanız gerekiyor.

3. Adım
Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra, güncellenmiş dosyayı n11.com'a yüklemeniz gerekiyor.
Mağaza Paneli > Ürün Yönetimi > Toplu Ürün Yönetimine gidin ve "Toplu Ürün Yüklemeye Başla" butonuna tıklayın.

4. Adım
Güncellediğiniz dosyanın türünü seçin ve yükleme işlemini başlatın.

5. Adım
Yükleme başarıyla tamamlandıktan sonra, güncelleme adımlarını takip ederek en altta yer alan ''Bütün ürün bilgileri güncellensin'' seçeneğine tıklayın.
Ürün yüklemenizin başarılı olduğunu gördüğünüzde güncelleme işleminiz tamamlanmış olacak.

API GÜNCELLEME
API güncellemeleri için, API sistemimizden gelen ürün hazırlık sürelerini güncellemeniz gerekir.

Bol satışlar dileriz,
n11.com