• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

İpucu N11 Ödemeler Hakkında Yeni Duyuru

dark_knight

Yeni Üye
Katılım
21 Ocak 2021
Mesajlar
19
Puanları
3
Değerli İş Ortağımız,

Sipariş Ödemelerimiz, İş Ortaklarımızın nakit akışını desteklemek için hak ediş hesaplaması sonrası (Sipariş Tamamlanma Tarihi +7 gün) günlük olarak hesaplarınıza aktarılmaktadır.

Mağazanıza ait ödemelerinizi daha iyi takip edebilmeniz amacı ile Para Transfer Sürecimizde 17.02.2021 itibarıyla bazı değişiklikler gerçekleştirilecektir. İlgili değişiklikleri aşağıda bilginize sunarız:


  • Mağazanızın 100 TL ve üstünde bir hak edişi olması halinde, sipariş bedeli, siparişin tam ve zamanında tesliminin Alıcı'nın onayını ya da otomatik onay mekanizmasını takiben 7 gün içinde, komisyon ve hizmet bedeli mahsup edilmiş olarak, mağaza hesabınıza transfer edilir.
  • Ancak Mağazanızın 100 TL altında bir hak edişi olması halinde, sipariş bedeli, mağazanızın havuz hesabında bekletilir. Eğer ertesi gün 100 TL ve üstünde bir hak ediş oluşur ise, ödeme yukarıda detayları belirtildiği şekilde gerçekleştirilir.
  • Her durumda 7 gün içerisinde Mağazanızın hak ediş toplamı 100 TL'ye ulaşmaz ise, bu tutar altında kalan her ödeme pazartesi günleri toplu olarak mağaza hesabınıza transfer edilir.

Yukarıda yer alan değişiklikler kapsamında EK-3 Finansal ve Özel Çalışma Şartları'nda yer alan Hizmet Bedeli ve Ödeme Vadesi maddesinin ikinci paragrafı aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir:

DP, malın satış bedelini, Web Sitesi'nde (https://magazadestek.n11.com/satis-surecleri/para-transfer-sureci-9) Ödeme Koruma Sistemi'nde belirlenen koşullara uygun olarak Satıcı'nın aşağıda belirtmiş olduğu banka hesap detaylarına ödeyecektir. Bu hesap detayları Satıcı'ya yapılacak olan her türlü ödeme için geçerli olacaktır. Değişikliklerin bildirilmesi Satıcı'nın sorumluluğundadır.

İş Ortaklarımızın bilgisine sunarız.
n11.com
 
Üst