• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

İpucu N11 İş Ortağı Ödemeleri

Burak

Yönetici
Katılım
16 Ocak 2021
Mesajlar
100
Puanları
18
Değerli İş Ortağımız,

Sipariş Ödemelerimiz, İş Ortaklarımızın nakit akışını desteklemek için hak ediş hesaplaması sonrası (Sipariş Tamamlanma Tarihi +7 gün) günlük olarak hesaplarınıza aktarılmaktadır.

Yeni yapılan düzenleme doğrultusunda, 05.07.2021 itibarıyla, İş Ortağı ödemelerimiz haftanın 2 günü, Pazartesi ve Perşembe günleri, toplu olarak yapılacaktır.

Yukarıda yer alan değişiklikler kapsamında EK-3 Finansal ve Özel Çalışma Şartları'nda yer alan Hizmet Bedeli ve Ödeme Vadesi maddesinin ikinci paragrafı aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir:

''DP, malın satış bedelini, Websitesi'nde (http://www.n11.com/genel/odeme-koruma-sistemi-61386) Ödeme Koruma Sistemi'nde belirlenen koşullara uygun olarak Satıcının aşağıda belirtmiş olduğu banka hesap detaylarına ödeyecektir. Bu hesap detayları Satıcı'ya yapılacak olan her türlü ödeme için geçerli olacaktır. Değişikliklerin bildirilmesi Satıcı'nın sorumluluğundadır.''

İş Ortaklarımızın bilgisine sunarız,
n11.com
 
Üst