• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

KAYIT OL 

İpucu Mükellef.co ile Şirketinizi Kurun

NNes

Yeni Üye
Herkese merhabalar, öncelikle şunu belirteyim; bu konuyu kesinlikle kendi rızamla açtım. Bir reklam, sponsorluk vb. bir şey söz konusu değildir.

Kimler mükellef.co kullanmalı?

Şirket kurmak isteyenler.
Şirket kurmayı düşünüp bu konuda yeterli bilgi birikimine sahip olmayanlar.

Neden mükellef.co kullanmalısınız?

Mükellef.co kullanmalısınız çünkü;

Önce hangi tür şirketi kuracağınızı belirlemeniz için yardımcı oluyorlar, şirketinize faydalı olacak devlet teşviklerini size kurulumdan önce bildirip, dilerseniz ilgili destekle ilgili başvuruyu kurulum aşamasında yapıyorlar.
Şirketinizi kuruyorlar, ilgili kurumlara başvurular yapılıyor ve bu süreçle ilgili sizi bilgilendiriyorlar.
Şirketinize muhasebeci atıyorlar ve ön muhasebe programına ücretsiz erişim hakkı veriliyor.
E-İmza, e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Serbest Meslek Makbuz başvuru işlemlerini yapıyorlar.
Üstelik tüm süreci takip edecebileceğiniz bir arayüze sahip oluyorsunuz. Dilerseniz destek üzerinden iletişime geçebilirsiniz, sorunlarınızla bizzat ilgileniyorlar.

Buraya kadar olan tüm bu süreçler seçmiş olduğunuz plana dahil olan hizmetlerdir ek ücret yoktur. Şunu da ekleyim, ücretler gerçekten uygun.

Ücretli, ekstra hizmetler;

Marka ve Tescil işlemleri.
KOSGEB destekleri danışmanlık.
Değişiklikler, danışmanlıklar ve tasdik Hizmetleri.

Ben şirketimi mükellef.co ile açtım ve şu ana kadar gerçekten memnunum. Kendilerine buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Son düzenleme:

ibrahimgunduz91

Yeni Üye
Bende şirketimi mükellef üzerinden kurdum. 2020 ellim ayında. 9 ay olmuş hemen hemen bu süre zarfında küçük bir kar elde etmeye başladım. Mükellef üzerinde hiç bir sorun yaşamadım. Mali müşavirlerimden de memnunum çok sorunum olmadı ama wp üzerinden yazdığımda hep cevap verdiler yardımcı oldular. Mükellef üzerinde de sistem çok güzel oturmuş her şey yolunda. İyi ki böyle bir sistem var. Teşekkürler