• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

KAYIT OL 

Yardım MNG KARGO FİYAT ZAMMI

NNes

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,
Kısaca kendimden bahsediyim; E-ticaret yapıyorum ve yeni başladım.
2 hafta önce MNG kargo ile anlaşma yaptık. Bana anlaşmalı fiyatlarını gönderdiler. 1 desilik paket için 15TL fiyatla gönderim yapabiliyordum. Fakat bugün siparişleri teslim etmek için gittiğimde ise zam yaptıklarını ve artık 15 değil 18TL fiyatla gönderim yapabilirsiniz dedi. Daha yeni sözleşme imzalanmasına rağmen fiyatta değişiklik yapmaları ne kadar haklı? Bu durumda ne yapabilirim?

Furkan

Yönetici
Merhabalar sözleşme gereği sizlere haber vermeden zam yapma haklarına sahipler fakat benim 2019 yılında yaptığım MNG anlaşması 9 TL 1 desi için şeklindeydi hala aynı fiyat bir değişiklik yok. Günlük kargo adetiniz nedir acaba.

NNes

Yeni Üye
Yeni bir işletme olduğum için çıkışlarım daha belli değil fakat ilk siparişimi teslim ettiğimde (1 desiden küçük ama 1 desi olarak geçiyor) 18TL ödedim.

Furkan

Yönetici
Gerçekten çok fazla ödüyorsunuz hocam bir çözüm yolu bulursam size muhakkak bildireceğim

Burak

Yönetici
1 desi 18 tl çok fazla bir rakam. Ürünün içine bir şekilde yedirirsiniz belki ama iadelerde mali açıdan sıkıntıya sokar. Farklı bir firma ile görüştünüz mü ?

NNes

Yeni Üye
1 desi 18 tl çok fazla bir rakam. Ürünün içine bir şekilde yedirirsiniz belki ama iadelerde mali açıdan sıkıntıya sokar. Farklı bir firma ile görüştünüz mü ?
MNG kargoyu depomuza yakın diye seçtik başka bir firmayla anlaşmadık hiç.