• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Minecraft Forum

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
282
Puanları
16
26 Temmuz 2022 tarihinde yayın hayatına giren minecraftim.biz.tr, Minecraft topluluğuna sunucu, skript, mcpe, minecraft sunucu kurulumu veya sunucularınızla alakalı yaşadığınız tüm sorunları çözmenize yardımcı olabilecek gelişmiş forumdasınız. Minecraft dışında diğer oyunlar hakkında konu açma fırsatı sunan minecraftim.biz.tr, tarih, çoğrafya ve benzeri konuları beyin fırtınaları ile minecraftim.biz.tr forumu ile konular açarak ve tartışarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Biz çok farklıyız !

Ama biz neden çok farklıyız ?
Dünya da yaşanılan tarihlerin minecraft oyunu ile anlatmak ve öğretmek için minecraft oyuncu evrenine bu forumu açtık. Sadece bu değil diğer oyunların veya tamamen farklı konuların ele alacağı bir forum topluluğu olacak. Tarihi yazılar paylaşabilir (şuan çalışılıyor en genç tüm kategoriler 3 güne tamamlancak) özel dm ile mesajlaşabilir ve kendi minecraft sunucunuzu hosting firmanızı hatta sitenizi tanıtabilirsiniz. Uzun soluklu ve tecrübeli Minecraftım'a sizleri kesinlikle bekliyoruz!
 
Üst