• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Kozmik enerji eğitimi

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
278
Puanları
16
Kozmik enerji sadece enerji teşhisleri için kullanılmamaktadır. Üzerinize bulunan negatif enerjiyi temizlemek için de bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Kozmik enerji ile yapılan tedavi yöntemleri birçok kurum tarafından onaylanmaktadır. Kozmik enerji geleneksel tıbbın yerini almaya başlamıştır. Destekleyici tedavi yöntemlerinden biri olan kozmik enerji yöntemleri hayatınıza yeni bir yön kazandırabilirsiniz. Kozmik Enerji seanslarına bu adres üzerinden erişebilirsiniz. Bedeninizi ve ruhunuzu iyileştirmenin yolu Kozmik enerji eğitiminden geçiyor. Kozmik Enerji herkesi davet ediyor. Bedensel, ruhsal ve zihinsel terapi anlayışını benimseyen kurumumuz sizlere en iyi desteği veriyor. Uzun zamandır kalitesiyle öne çıkan terapi merkezimiz sizleri bekliyor. Evrensel bilgiye en kolay ulaşmanın yolu buradan geçiyor.

Kozmik Enerji Programları
Yeni nesil terapi yöntemleri ile bedeninizi daha güçlü hale getirebilirsiniz. Modern tıp hastalıkların tedavisine destek sunar. Reiki seanslari ile negatif etkilerden kolayca arınabilirsiniz. Reiki, şifa sistemleri içerisinde en kolay uygulanan yöntemlerden bir tanesidir. Reiki seansları ile sizde kendinizi geliştirebilirsiniz. Hem kendinizi hem de başkalarını iyileştirmek için Reiki eğitimlerine göz atabilirsiniz. Şifa veren Reiki programları ile enerjinizi arttırabilirsiniz. Program içerisinde semboller veya karmaşık içerikler bulunmamaktadır. Reiki ile gücünüz daha da artıyor. Ülkemizdeki kişisel eğitimin üst düzeye gelmesi için kurulan terapi merkezimiz sertifikalı uzmanlarıyla sizleri bekliyor. Seçkin eğitmenleri ile çalışmalarına devam eden merkezimiz eğitim sürecini yüksek çözünürlükteki videolarda destekliyor.
 
Üst