• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

KoCuce ile Knight Online Ruhunu Yaşayın

kadinportalim

Yeni Üye
Katılım
22 Ocak 2021
Mesajlar
5
Puanları
1Yeni açılan KoCuce forumumuz ile birlikte Knight Online üzerinde açılan en yeni serverların tanıtımını yapabilir , Knight Online içi database , dosya ve ACS gibi her türlü ticaretinizi sağlayabilir , oyun içi kaynak kod ve yamaları paylaşarak; Knight Online oyununu ilk çıktığındaki heyecanla oynayabilirsiniz.2002 Yılında çıkmış olan yılların oyunu Knight Online , halen daha bir çok kullanıcı tarafından oynanmakta. Bu devasa çevrimiçi MMORPG oyunu uzun yıllardır oynanan köklü bir oyun.

Market Bölümü aracılığıyla Knight Online üzerinde Database , Dosya ve ACS ticareti yapabilirsiniz.Server bölümü aracılığıyla yeni açılan serverlarınızın tanıtımını yapabilirsiniz.Bu bölüm aracılığıyla oyun içi server dosyası , database , kod , client ve patch paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.Sürekli gelişen forumumuza sizi de beklemekteyiz. KoCuce ‘ ye katılarak sizde Knight Online Ruhunu Yaşayın!
 
Üst