• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Keçiören halı yıkama

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
278
Puanları
16
Halı üzerinde gözle örülemeyen mikroorganizmaları buharlı makinelerimizi kullanarak kolayca temizliyor ve sizlere teslim ediyoruz.
Eski zamanlarda evde yapılan halı yıkama işlemleri tam temizlik sağlayamıyordu. Özellikle halı yüzeyinin parlak görüntüsü insanları temiz olduğuna inandırıyordu. Fakat kirler ve lekeler halının silinmesi sonrasında halının dip tarafına inmeye başlar. Halınızın yüzeyindeki kirlerin alt tarafa itilmesi geçici temizlik hissi uyandırır.
Şirketimiz Çankaya halı yıkama konusunda profesyonel temizlik hizmetini sizlere ulaştırıyor. Halı temizliği konusunda sahip olduğumuz tecrübemiz ile sizlerin yanındayız. Halı yıkama konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyoruz. Halı üzerinde birikebilecek tüm organizmaları gelişmiş araçlarımız ile temizliyoruz.

Kaliteli Halı Yıkama Firması
Günlük kullanımı sebebiyle kirlenmiş olan halılar sağlığınızı ciddi şekilde etkileyebilir. Halı yıkama sektöründe lider bir firma olmaya devam eden Halı yıkama firmamız müşterilerine her hizmetinde yüksek teknolojili araçları ile destek veriyor. Kullandığımız ekipmanların çoğu ithal ürünlerdir. Sadece halı temizleme işinde kullanılan bu makineler tüm ki ve mikrobu kolayca söker atar. Halı yıkama araçlarımız sayesinde evleriniz içerisinde kirden hiçbir eser kalmayacak. Halıların ne kadar temiz tutulması gerektiğini biliyoruz. Alanında profesyonel ekibimiz pratik uygulamaları ile halılarını kolayca temizleyebiliyor. Hemen bizi arayarak halı yıkama konusunda merak ettiğiniz detayları anında örenebilirsiniz. Fatih ilçesi ve çevre bölgelerde vermiş olduğumuz halı yıkama fiyatları konusunda müşteri temsilcimizle görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Üst