• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Soru Kargo anlaşması nasıl yapılır ?

Musraf

Yeni Üye
Katılım
16 Ocak 2021
Mesajlar
12
Puanları
3
Merhabalar, öncelikle forumunuz hayırlı olsun. Böyle bir iletişim kanalına ihtiyacımız vardı. Umarım üye sayımız gitgide artar ve burası bir kütüphaneye dönüşür. Girizgah tamamsa soruma geçiyorum. Halihazırda pazaryerlerinde satış yapmaktayız. Komisyonlar vs bel bükmeye başladı. Kendi sitemizi açmak istiyoruz (daha sonra bu konuda çok fazla bilgiye ihtiyacım olacak) ama ilk halletmemiz gereken kargo anlaşması. Bu süreç nasıl işler kargo anlaşması için kotalar nelerdir ? Detaylı bir bilgi alabilirsem çok güzel olur. Herkese iyi çalışmalar dilerim.
 

Furkan

Yönetici
Katılım
16 Ocak 2021
Mesajlar
90
Puanları
8
Merhaba aramıza hoş geldin, iyi dileklerin için de teşekkürler. Günlük kaç kargo çıktığınızı bilmiyorum ama bildiğiniz gibi kargo firmaları belirli şartlar arıyorlar. Pazaryeri siparişlerini gönderdiğiniz kargo firması artık sizi tanımıştır. Onunla iletişim kurmanız halinde o gerekli yönlendirmeyi yapacaktır. Haftalık veya aylık bir kota koyuyorlar. O kotayı ne kadar yakalayabildiğinize bakıyorlar aslında. Altında kalırsanız anlaşmayı iptal etme hakları var ama size bir süre şans tanıyorlar. En doğru bilgiyi şube müdürleri verecektir.
 
Üst