• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

İzmir sözlük

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
282
Puanları
16
İnteraktif sözlükler farklı konuları içerisinde bulundurarak dijital kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Her türden yazar farklı konular hakkında fikirlerini interaktif sözlükler üzerinden paylaşabiliyor. İzmir sözlük bu konuda dikkat çeken sözlüklerden bir tanesidir. Sözlük üzerine her gün binlerce konu yazarlar tarafından ele alınıyor. Türkiye'deki katılımcı sözlükler arasında liderliği elinde bulunduran ekşi sözlük kutsal bilgi ilkesiyle kullanıcılarına hizmet veriyor. Ekşi sözlüğün başarılı çıkışı ile beraber hayata geçirilen İzmir sözlükte en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından bir tanesidir. Birbirinden ilginç konular yazalar tarafından kaleme alınıyor. İnternet üzerinde fikir özgürlüğü tanıyan ve fikrini özgürce söyleyenlerin bir araya geldiği interaktif sözlük belirli kurallar üzerinden kullanıcılara hizmet veriyor.

Güncel Sözlükler
Sözlük üzerinde birbirinden farklı içeriklerle karşılaşabilirsiniz. Karşılıklı şekilde tartışan pek çok yazar sürekli olarak etkileşim halindedir. Yazarların yazdıkları sözlük kuralları dahilinde denetlenir ve paylaşıma sunulur. Sözlükler tarafından istenilen şartları yerine getirdiğiniz zaman yazarlık statüsüne erişebilirsiniz. İzmir sözlük günümüzde milyonlarca kullanıcısıyla hizmet vermektedir. Girilen bilgilerin bilimsel olmasına gerek yoktur. Doğru ya da yanlış pek çok bilgiyi interaktif sözlükler üzerinde bulabilirsiniz. sözlük üzerinde gündem ya da gündem dışı pek çok başlıkla karşılaşabilirsiniz. Sözlüğün bu özgür yapısı kullanıcıların dijital platform üzerinde özgürce paylaşım yapabilmelerine olanak sağlıyor. Sizde interaktif sözlüklere üye olarak fikirlerini açık bir şekilde diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.
 
Üst