• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Kalavun54

Yeni Üye
Katılım
19 Tem 2021
Mesajlar
13
Puanları
1
Site Adı: En Uygun | İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması - Eşya Taşıma
Site Konusu: İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında en uygun fiyatlarla parça eşya, ev taşıma, ofis taşımacılığı ve eşya depolama hizmeti veriyoruz.
Site Alt Yapısı: WordPress / Kurumsal

Kaplanlar Nakliyat olarak 2004 yılından bu yana İstanbul'un birçok semtinde hizmet veren kurumsal bir nakliye şirketiyiz. Hizmet olarak; ev taşıma, ofis taşıma, firma yük nakliyesi ve eşya depolama gibi hizmetler vermekteyiz. Nakliye alanındaki tüm yenilikçi teknolojileri yakından takip eden şirketimiz 15 araçlık filoya ve 45 kişilik personel kadrosuna sahiptir. Şirketimizin bünyesinde alanında uzman marangozlarda çalışmaktadır ve bu kişiler evlerdeki eşyaların demonte ve montaj işlerini halletmektedir. Eşyalarınızın taşınırken zarar görmemesi için şirket olarak ne yapılması gerekiyorsa yapmaktayız. Şirketimiz Beylikdüzü nakliyat ve Avcılar nakliyat hizmetleri vermektedir. İstanbul'un bu semtlerinde nakliyat işiniz varsa bizlere ulaşabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık ve nakliye alanında profesyonel olan kadromuz, alanında en az 3 yıllık deneyime sahip personelleri bünyesinde çalıştırmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz müşteriye saygı ve disiplin konusunda da örnek gösterilebilecek şirketler arasındadır. Küçükçekmece nakliyat hizmetimizden yararlanmak için ise ilgili bağlantıyı takip edebilirsiniz. Şirket olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Kaplanlar Nakliyat - En Uygun | İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması - Eşya Taşıma
 
Üst