• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

IQOS Nedir

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
278
Puanları
16
Sigara içen ya da bırakmak isteyen kişilerin sıkça duyduğu kavramlar arasında iqos yer alıyor. Aşağıda detaylı bilgi sunulmuştur.

Iqos Hakkında Merak Edilenler
İlk olarak cevaplanması gereken sorunun ıqos nedir sorusu olduğunu söyleyebiliriz. Ürün, elektronik sigara gibidir; ancak çok daha büyük bir etkiye sahiptir. Bunun dışında ürünün kullanımının sigarayı bırakmaya da teşvik ettiğini söyleyebiliriz. Kullandıkça gün içinde çok daha az sigara içtiğinizi göreceksiniz. Bunun geniş bir zaman dilimine yayılması ise sigarayı tümden bırakmanızı sağlayacak. Fiyatları kısa süre içinde normal sigaralar için harcadığınız paranın karını sizlere sunacak. Avantajlı şekilde alacağınız bu ürünler sayesinde, kısa sürede sigarayı bırakma avantajı elde edebilirsiniz.

Sigarayı bırakmanızı teşvik edecek iqos iluma ürünleri ile hem daha sağlıklı şekilde tütün üretimi gerçekleştirip hem de bırakma imkanı bulacaksınız. Elektronik sigaralar arasında olan heets, kısa bir süre içinde pek çok kişinin tercih ettiği sigaralar arasında yerini almıştır. Bu sigara sayesinde, tütünün ısı ile buharlaştırılması sağlanır. Kişinin daha az zarar görmesi açısından ürünün kullanımının avantajlı olması söz konusudur. Tamamen sizin talep ettiğiniz ölçüde sigara kullanımının olması sayesinde, zamanla sigaranın azaltılması da sağlanacaktır. Online olarak sipariş verme olanağını değerlendirerek, direkt olarak sigaradan kurtulabilirsiniz. Bu şekilde çok daha avantajlı şekilde sigara kullanıp, aynı zamanda bırakma avantajını elde etmiş olacaksınız. Seçim tamamen size bırakılacaktır.
 
Üst