• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Hurdacı

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
282
Puanları
16
Hurda bakır alım hizmetleri alanında çok çeşitli parçalara yönelik hizmet verilmekte olup bunların her biri için işinde profesyonel olan firmayla çalışmak her zaman avantaj sağlar. Sektörle ilgili deneyim ve teknik bilgisi olan her firma her zaman öncelikli olarak tercih edilir. Tercih aşamasında hurda fiyatları da müşteriler için önemli olup en iyi fiyatların verilmesi insanların ilgisini çeker. Genellikle hurda bakır fiyatları belirlenirken işlem görecek olan hurdanın türü önem taşır. Bilindiği üzere hurda bakır kendi içerisinde soyma bakır, antigron kırma, kalaylı bakır, çıkma lama bakır, sac bakır, yanık bakır, trafo bakırı, bakır talaş gibi çok farklı türlere ayrılır. Bu çeşitlilik hurda elmas ve hurda karbür türleri için de geçerli olup her biriyle ilgili geniş kapsamlı hizmet verilir.

Hurdacı
Hurda elmas ya da diğer hurda çeşitleri ile ilgili alım yapılmak istendiğinde en güncel fiyatlar uygulanır. Bu fiyatlar bazı dönemlerde değişiklik göstermekte olup tercih edilecek olan firmanın internet sitesi üzerinden de fiyatlar ile ilgili bilgi alınabilir. Hurda geniş bir ürün grubunu kapsadığından dolayı her bir parça için uygulanan fiyat politikası farklılık gösterebilir. Bu nedenle alım yapılacak hurda ve miktarı ile ilgili firmayla yüz yüze ya da telefon üzerinden görüşme yapılması gerekir. Böylece müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlanmış olacaktır.
 
Üst