• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Hayvan hastanesi

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
278
Puanları
16
Ülkemizde hayvanlara olan ilgi ve bilinç her geçen gün artsa da ya da sokak hayvanı fark etmeksizin onların her türlü bakımları, tedavileri, gelişimleri için gerekli uygulamalar ve gerekli tüm sağlık ile ilgili hizmetler alanında uzman ve profesyonel hizmet veteriner kliniğimizde sunuluyor. Ülkemizde hayvanlara olan bakış açısının hala yeterli düzeye gelmemesinden ve bilgi eksikliğinden kaynaklı olarak onlar ile ilgili sağlık sorunları olduğunda paniğe kapılıp hemen sokağa terk etme yolu seçiliyor. Oysa kliniğimizde gerek sokak hayvanları gerekse diğer beslediğiniz tüm hayvan çeşitleri ile ilgi sağlık hizmetini sunuyoruz. Unutulmamalıdır ki onlarda tıpkı insanlar gibi çeşitli sağlık sorunları yaşayabiliyor. Fakat iyi bir tedavi ve gerekli bakım ile sağlıklarına rahatlıkla kavuşabilirler. Veteriner kliniği hizmetimizde hayvanlarınız için gerekli olan tüm sağlık hizmetlerini sağlıyoruz.

Muayene, Teşhis ve Tedavi Hizmetleri
Ülkemizde hayvanlar ile ilgili sağlık sorunlarında görülen en önemli eksikliklerin başında gerekli teşhisin konulamaması geliyor. Bu sebeple birçok canlı yaşamını yitirebiliyor. Hayvanlar içinde tıpkı insanlarda olduğu gibi zamanında ve doğru teşhis hayat kurtarıyor. veteriner poliklinik hizmeti olarak alanında uzman veteriner kadromuz en doğru ve en hızlı teşhisi koyuyoruz. Bu sayede hayvanlarınız en gerekli tüm muayene ve tedavi hizmetlerin en üst düzeyde sağlıyoruz. Veteriner kliniğimizde ve diğer tüm kliniklerimizde 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz.
 
Üst