• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

greenbox fon standı

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
278
Puanları
16
Prompter malzemesi geniş kullanım alanı olan bir üründür. Mini jib ve diger Set ekipmanları, stüdyo malzemeleri, kamera ekipmanı vs. kapsamında temin edilebilir.

Prompter ne demek yazı akışı olan ekran şeklinde tanımlanmaktadır. Prompter malzemenin temel işlevi yazı akışından haberdar etmek ve diğer parçalarla uyumlu çalışmaktır. Prompter modelleri tablet şeklinde tanımlanmakta ve kumanda, ayak gibi parçalarla bütün düşünülmelidir.

Prompter Okuma Ne İşe Yarar Nasıl Çalışır?
Modellerine göre özelliklerde bazı değişiklikler olabilmektedir. Prompter okuma nasıl çalışır sorusunun yanıtı tablete yansıtılan yazıların aşağı doğru kayması şeklindedir. Görünür hale getirmek için teknik ayarlamalar yapılması gerekecektir.

Pikolo Prompter Tablet
Prompter tablet modellerinde kamera taşıma kilogramı 7 kilograma kadardır. Okuma mesafesi olarak 5 metrede görüş alanı bulunmaktadır. Birçok Android cihaz ile kullanımı uygun olduğu için 11 inçe kadar tabletlerle etkili sonuç verebilmektedir.

Bağlantı mekanizması ortada, dengeli olan ürün, Prompter yazılımı ile beraber kullanılmalıdır. Farklı tamamlayıcı malzemelerle kullanımı idealdir.

Tablet Prompter & Ayak
Paket içeriğinde taşıma çantası, prompterin kendisi ve kalın 2,5 metre ayak vardır. 50kg taşıma kapasiteli ayak eklemeli Pikolo Prompter fiyat ekonomik açıdan zorlamayan bir üründür. Fortinge Prompter yazılımıyla kullanılan tablette, metal, dayanıklı sistem artılarını bulmak mümkündür. Cam kısmının yüksekliğinde ayarlamalar elle yapılabilmektedir.

Prompter Tablet & Kumanda
Prompter tablet kumanda setinin içerisinde tablet promptere ek olarak kumanda vardır. Çanta fiyat içinde olmakla beraber kumanda artısı değerlendirilebilir. Set içerisinde Fortinge BT-1 kumanda sayesinde akışı uzaktan kontrol etme imkanınız bulunmaktadır.

Yazılımı indirmek için bir işlemci mağazasına girerek Fortinge yazmanız gerekmektedir. Ücretsiz şekilde yazılım işlemi indirme sağlanabilir.

Prompter Tablet & Kumanda & Ayak Set
Prompter stüdyo malzemeleri seçeneklerinden biri de tablet kumanda ayak setidir. Kumanda, 2,5 metre 50 kg taşıma bölümü ve prompterin kendisi bu sette yer almaktadır. Set olarak alımlarda ekstra bir şeye ihtiyacınız kalmadan kullanım sağlanabilmektedir.
 
Üst