• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Ferhat Tutuş

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
278
Puanları
16
Ferhat Tutuş ile profesyonel sosyal medya uzmanlığı sayesinde işletmelerinizi, sosyal medya hesaplarınızı dijital ortamda en iyi şekilde sergileyerek geniş bir müşteri kitlesine sahip olabilirsiniz.

Özellikle son dönemlerde pandemi sürecinin uzaması ile birlikte sosyal medya üzerinde geçirilen saat aralığı giderek artmış durumda. Bireysel kullanımın yaygın olmasının yanı sıra kurumsal firmalar da satışlarını artırmak için sosyal medyaya yönelmektedir. Bu nedenle sosyal medya üzerinde geniş bir kitleye sahip olabilmek için sosyal medya uzmanı arayışı ortaya çıkmış durumdadır. 2022 en iyi sosyal medya uzmanını bulma arayışı içerisinde giren kullanıcılar internet üzerinde çok fazla zaman harcamaktadır.

En İyi Sosyal Medya Uzmanı Ödülü
Profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti veren 2022 En iyi Sosyal Medya Uzmanı, video içerik üretme konusunda da en iyi fikirleri sunmaktadır. ''2022 en iyi sosyal medya uzmanı'' ödülünü kazanan kişi Ferhat Tutuş olması sebebi ile sosyal medya danışmanlığı alanında birçok kişi tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Dijital ortamda birçok firmaya sosyal medya uzmanlığı ve video içerik üreticiliği alanında hizmet vererek başarılı çalışmalarına devam etmektedir. İnternet üzerinde birçok sitede Ferhat Tutuş iletişim alanından kısa sürede iletişime geçerek sosyal medya danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Eğitimi bittikten sonra dijital dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek birçok programa dâhil olarak televizyon dünyasına da kısa sürede geçiş yaptı.
 
Üst