• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

earşiv

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
278
Puanları
16
Sitemiz aracılığıyla faydalanabileceğiniz e-arşiv hizmeti sayesinde pek çok işleminiz saniyeler içerisinde güvenle gerçekleştirilir.

E-arşiv hizmetimiz mükelleflerin pek çok belgesinin dijital ortamda saklanmasını ve işlenmesini sağlar. Sitemiz aracılığıyla alabileceğiniz hizmetler oldukça çeşitlidir. E-fatura işlemleri için e-arşiv sistemine giriş yapmanız gerekir. Fatura hizmetinin yanı sıra tüm mali işleriniz dijital ortamda oldukça kısa sürede ve dijital kayıt avantajı ile gerçekleştirilir. E-fatura işlemleri tamamen dijital ortamda düzenlenen faturalar için kullanılır. Bunun yanı sıra kişilerin saklamakla ve Gelir İdaresi Başkanlığı'na bildirmekle yükümlü oldukları e-arşiv fatura işlemleri de internet sitemiz aracılığıyla kolayca gerçekleştirilir. E-arşiv fatura portal girişi için ana sayfamızda ilgili sekme bulunur.

E-Arşiv Fatura
GİB fatura işlemleri için mükellefler firmamızın sunduğu pratik ve avantajlı dijital hizmetlerden faydalanabilirler. GİB e-arşiv fatura işlemleri hata payı olmadan en kısa süre içerisinde tamamlanır. Bunun yanı sıra hizmetlerimiz e-arşiv fatura ile sınırlı değildir. Mali anlamda gerçekleştirmekle yükümlü olduğunuz tüm işlemler için bizden hizmet alabilirsiniz. gib e arşiv hizmetimiz mükelleflere pek çok anlamda fayda sağlar. Bunlardan en belirleyici olanları maliyet ve zaman tasarrufudur. İşlemlerinizin dijital ortamda gerçekleşmiş olması işlem hızını da doğrudan etkiler. Bunun yanı sıra e-arşiv yöntemi yıllık olarak harcanan muhasebe ücretlerini oldukça fazla miktarda düşürmektedir. Tüm hizmetlerimizden faydalanabilmek için internet sitemizde giriş yapmanız yeterlidir. Hizmetlerimiz resmi kurumlarca tanınan güvenilir işlemlerdir.
 
Üst