• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

E Ticaret çok satanlar neler ?

Kervt0

Yeni Üye
Katılım
22 Ocak 2021
Mesajlar
2
Puanları
1
Merhabalar e ticarete yeni başlayacak birisi olarak bu forumun varlığına çok sevindim. E ticaret için bu giriştiğim küçük yolda her şey ücretli herkes para istiyor böyle bir dayanışma ve bilgi paylaşım platformu olmasından çok mutlu oldum. Uzatmadan ilk soruma geçeyim. E ticaret çok satanlar için bir liste hazırlayacak olsaydınız ilk 5 sıraya hangi ürünleri veya kategorileri koyardınız ?
 

Furkan

Yönetici
Katılım
16 Ocak 2021
Mesajlar
90
Puanları
8
Kategori olarak:
  1. Ev-Yaşam
  2. Giyim
  3. Teknolojik Cihazlar
  4. Takı-Aksesuar
  5. Kişisel Bakım
Bunlar en çok satandan en az satana değil dönem dönem her biri diğerinin önüne altına geçebiliyor. Ürün olarak marka model şeklinde bir sıralama yapamayacağım ama çok değişkenlik gösteriyor. Mesela geçen sene baya aşağıda olan robot süpürgeler bu sene başı çekiyor. Çok değişken olabiliyor. Sürekli ihtiyaç ürünlerine odaklanmak stabil bir satış grafiği çizmenize yardımcı olabilir mesela bebek bezi her dönem hep aynı satar.
 

Burak

Yönetici
Katılım
16 Ocak 2021
Mesajlar
100
Puanları
18
eğer kendin için bir ürün arayışındaysan çok satanları değil az satıcısı olan ürünleri veya ucuza satın alabileceğin ürünlere yönelmelisin.
 
Üst