• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Dikmen su tesisatçısı

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
282
Puanları
16
Su tesisatında karşılaşabileceğiniz her türlü probleme karşı gerçekleştirilecek olan kaçak tespiti işlemleri gibi pek çok farklı hizmet seçeneği ile talepleriniz karşılamaktadır.
Kullanmakta olduğunuz su tesisatında karşılaşabileceğiniz problemlere karşı su tesisatçısı gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Kaliteli malzemelerle gerçekleştirilecek olan çalışmalar daha uzun süre sorunsuz kullanım olanağı elde edilmesini sağlamaktadır. Gider veya su borularında oluşacak olan su kaçağı tespiti işlemleri için dedektörler kullanılmaktadır. Bu sayede kırma işlemine gerek kalmadan belirlenen noktaya müdahale edilerek kısa sürede sorunun çözülmesi sağlanmaktadır. Uzman ekip tarafından gerçekleştirilecek olan kontroller sırasında su kaçağı bulma işlemleri kaçağın oluştuğu noktanın belirlenmesini sağlamaktadır. Daha sonrasında ustalar tarafından yapılacak olan müdahaleler ile tesisattaki kaçağın giderilmesi sağlanmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Zaman içerisinde özellikle tuvalette oluşabilecek tıkanıklık problemine karşı tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri kameralı sistemlerle yapılan kontrollerin ardından gerçekleştirilmektedir. Kameralı sistem ile yapılacak olan kontroller sırasında gider borularında oluşan tıkanıklığın hangi noktada oluştuğu belirlenmektedir. Bu sayede özellikle tesisatta zarar vermeden gerçekleştirilecek olan çalışmalar ile kısa süre içerisinde tuvaletin yeniden kullanıma hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. En iyi fiyat garantisi ile gerçekleştirilen çalışmalar müşterilerin bütçelerini uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almasını sağlamaktadır. Kırmadan tuvalet veya lavabo tıkanıklık açma hizmeti almak isteyenler firma ile yapacakları görüşmeler sayesinde taleplerini ileterek kısa sürede geri dönüş alabilirler.

Dikmen su tesisatçısı hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. ANKARA TESİSATÇI - SU KAÇAĞI TESPİTİ KAYA TESİSAT 05532672191
 
Üst