• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

capilon köşe takımları

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
278
Puanları
16
Hayal yatak odası modelleri geniş yatak ve dolap mobilyalarıyla Türkiye'nin her yerine ulaştırılmaktadır. Senetli ödeme seçeneğinizin de olduğu Hayal Mobilya karyolalar ve yemek odalarında fark yaratır. Her kategoride yüksek performansla kullanabileceğiniz mobilyaları türlü aksesuarla tamamlayabilirsiniz. Gümüş koltuk takımı aldığınızda salon takımları ile bir arada yemek takımlarını da değerlendirebilirsiniz. Yemek takımlarına ek orta sehpalar, zigonlar, giyim dolapları gibi parçalar ihtiyaca göre konumlandırılacaktır. Yatak odalarında lamba tasarımları ve aynalar kullanılabilir. Yatak odasında giysi dolapları eklemesi de yapabilir, fazla malzemelere alan açabilirsiniz. Mobilyalarda ana malzeme özellikleri yanında tasarım ve boya detayları fiyatları etkilemektedir. Dayanıklı mobilya tercihlerinizde uzun seneler kullanım amaçlanabilir. Güvenle taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Hayal Concept Yatak Odası Modelleri
Çırağan yatak odası modelleri özel bir yatak başlığı ve dolap özelliği sunar. Komodin ve yatak iskeletleri bölümlerinde zenginleştirilmiş bir içerik görebilirsiniz. Yatak odalarında isteğe göre televizyon kullananlar TV ünitesi de ekleyebilir. Büyüklüğe göre malzemeler değişebilmektedir. Kitaplık eklemesi yatak odasında okuma yapanlar için ikisi bir arada özellik sunabilir. Hem TV üniteleri hem de kitaplığı bir arada kullanabilirsiniz. Gold yatak odası renk açısından enerjinizi yükselten bir dekorasyon sunar. Genelde altın rengini sevenler dolaplarda hafif altın detayların olduğu bu takımı kullanabilir. Angel yatak odası kullanırken yatak başlığındaki kanatlı görüntü ayrıcalığı vardır. Gösterişli yatak odası modelleri için dilediğiniz anda mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

voyage koltuk takımı hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst