• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Bft yetkili servis

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
278
Puanları
16
Kapı sistemleri olarak otomatik kapı sistemleri, çok amaçlı olarak kullanılan kapı sistemleridir. Bu kapı sistemleri fonksiyonel olarak oldukça işlevsel ve konforlu bir kullanım olanağına sahiptir. Örnek olarak vermek gerekirse otomatik kapı sistemlerinin kullanıldığı alanlar olarak apartman girişleri, alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller gibi pek çok yerleri örnek gösterebiliriz.

Otomatik kapı sistemleri iç ve dış ortamlar olmak üzere iki kısımda sitemden oluşmaktadır. İç ve dış ortam için değişik özellikte malzemeler bu kapılarda kullanılmaktadır. Otomatik sistemlerde en çok kullanılan ve tercih edilen modellerden birisi kayar kapı sistemleridir. Kayar kapı sistemleri giriş ve çıkışları hızlı bir kullanım sağladığı için kullanım açısından hem kolaylık sağlamaktadır hem de hızlı bir şekilde giriş yapabilmenizi sağlamaktadır.

Kayar kapı sistemi olarak otomatik kapı sistemlerinin kullanılması hızlı açılıp kapanması açısından ısı tasarrufu açısından da sizlere çözümler sunmaktadır. Bu sistemler çabuk açılıp kapanmasından dolayı içerisinin soğumasını engellemektedir.
Otomatik kayar kapı sistemlerinde diğer bir özellik te dış ortamdan gelen rüzgar, toz gibi çeşitli etmenlerin içeriye girişini büyük ölçüde engellemektir. Bu açıdan da bu otomatik sistem en çok tercih edilen sistemlerden birisidir.

Garaj kapısı hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst