• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

bahçelievler halı yıkama

HasanAli

Çalışkan
Katılım
22 Şub 2022
Mesajlar
278
Puanları
16
Güvenilir halı yıkama hizmetleri ile Çankaya halı yıkama firmamız yüksek kaliteyle her zaman en hızlı şekilde hizmetlerine devam etmektedir.

Genel olarak evde bulunan halılar silinerek temizliği sağlanmaktadır. Ancak gün boyu çevrede oluşan tozları içinde barındıran halılar bu işlemler ile temiz olmaz. Hatta halı diplerine kirler bakterileri oluşturur ve çeşitli hastalıklara yol açmaktadır. Bu neden ile bakterilerin yok olması ve sağlıklı ortamlar için halıların yıkanması gerekir. Emek halı yıkama firması olarak hem çok zor hem de zaman isteyen halı yıkama işlemleri için en kısa sürede hijyenik ortamlarda halılarınızın yıkanmasını sağlamaktadır. Halılarınız tertemiz olması ve sağlıklı ortamlar için firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Sağlık Bakanlığı onaylı temizlik ürünleri ve en son sistem teknolojik makineler ile halılarınız özenle firmamız tarafından yıkanmaktadır. çankaya halı yıkama firmamızda son derece uygun olmaktadır. Tüm firmalarda olduğu gibi fiyatlar Bahçelievler halı yıkama firmamızda halıların özellikleri, türleri ya da halı çoğunluğuna göre değişmektedir.

Güvenli Koltuk Yıkama Hizmetleri
Firmamız aynı zamanda koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. Uzman ekibimiz son teknolojik cihazlarla ev veya işyerinize gelerek temizlik garantili olarak yerinde koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Hastalıklardan korunmak ve hijyenik ortamlar için halıların yılda en az iki defa yıkanması gerekmektedir. Çankaya koltuk yıkama koltuk yıkama hizmeti almak istediğinizde müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.
 
Üst