• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

    KAYIT OL 

Soru Amazon entegrasyonu almalı mıyım ?

selim_22

Yeni Üye
Katılım
18 Ocak 2021
Mesajlar
4
Puanları
1
merhaba arkadaşlar,
hazır bir e-ticaret paketi kullanıyorum. ahşap ürünler satan bir sitem var. diğer pazaryerleri için entegrasyonlarım mevcut fakat amazon için henüz yok. +1000 tl bir ücret isteniyor sizce vermeli miyim ? ben daha önce hiç amazondan bir şey almadığım için sanki ürün satılmıyor gibi geliyor. o yüzden kararsız kaldım.
 

Kevsr54

Aktif Üye
Katılım
17 Ocak 2021
Mesajlar
20
Puanları
3
Amazon yavaş ilerliyor TR'de son dönemlerde biraz hızını arttırsa da hala yavaşlar anlayamıyorum açıkçası dünyanın en büyük firması Türkiye girişimi için yatırım ayıramıyor. Üstüne üstelik birde paraları burada 7 kat değerli. Neyse amazona kızgınlığım geçtiğine göre. Entegrasyona hemen para yatırmayın derim. Diğer pazar yerlerindeki en çok satan / en rekabetçi ürünlerinizi manuel ekleyin biraz takip edin. Duruma göre devam edersiniz.
 

dark_knight

Yeni Üye
Katılım
21 Ocak 2021
Mesajlar
19
Puanları
3
ben e-ticarete başlamadan önce amazon pazara ağırlığını koyacak diyorlardı sene oldu belki hala koyacak. eğer 1-2 ne satılırsa kar kardır diye açacaksanız açın.onun dışında çok cazibesi yok.
 
Üst