• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

KAYIT OL 

Soru Amazon entegrasyonu almalı mıyım ?

selim_22

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar,
hazır bir e-ticaret paketi kullanıyorum. ahşap ürünler satan bir sitem var. diğer pazaryerleri için entegrasyonlarım mevcut fakat amazon için henüz yok. +1000 tl bir ücret isteniyor sizce vermeli miyim ? ben daha önce hiç amazondan bir şey almadığım için sanki ürün satılmıyor gibi geliyor. o yüzden kararsız kaldım.

Kevsr54

Aktif Üye
Amazon yavaş ilerliyor TR'de son dönemlerde biraz hızını arttırsa da hala yavaşlar anlayamıyorum açıkçası dünyanın en büyük firması Türkiye girişimi için yatırım ayıramıyor. Üstüne üstelik birde paraları burada 7 kat değerli. Neyse amazona kızgınlığım geçtiğine göre. Entegrasyona hemen para yatırmayın derim. Diğer pazar yerlerindeki en çok satan / en rekabetçi ürünlerinizi manuel ekleyin biraz takip edin. Duruma göre devam edersiniz.

dark_knight

Yeni Üye
ben e-ticarete başlamadan önce amazon pazara ağırlığını koyacak diyorlardı sene oldu belki hala koyacak. eğer 1-2 ne satılırsa kar kardır diye açacaksanız açın.onun dışında çok cazibesi yok.