• Merhabalar, Türkiye'nin E Ticaret forumuna hoş geldin. Hızlıca üye olarak e-ticaret ile alakalı tüm sorularına hızlıca cevap bulabilirsin.

  KAYIT OL 

MertUcar kullanıcısının son içeriği

 1. M

  Soru N11 Mağazam ne zaman açılır ?

  Merhabalar n11 mağaza başvurumu gerçekleştirdim evrakları gönderdik. Bu evrakların onay süresi ne zaman acaba mağazamın açılması ne kadar sürer ?
 2. M

  Ürün fotoğraflarının arka planını silme, kaldırma, beyaz yapma

  Merhaba arkadaşlar benim bugün keşfettiğim belkide bir çoğunuzun uzun zamandır bir internet sitesinden bahsedeceğim size: Remove.bg bu internet sitesi kullanıcılarına tek bir tıkla yapay zekası sayesinde fotoğrafların öne çıkan kısmını tek bir tıkla arka plandan ayıran eşsiz bir program. Program...
 3. M

  Trendyol ürünüm kara listeye alındı

  Listede herhangi bir değişiklik yapıldığı zaman bu açıklamayla kara listeye alıyorlar. Yorum sayısı çok değilse yeni liste açabilirsiniz. Yorumları kaybetmek istemiyorsanız destek kısmından talep açmanız lazım tekrar satışa açılması için.
 4. M

  E-Ticaretin en yoğun olduğu dönemler

  Merhabalar e ticaretin en yoğun olduğu dönemler nelerdir ? Mevsim olabilir ay olabilir ona göre belki bir strateji belirleyebiliriz.
 5. M

  N11'de Dropshipping Yapmak (Epa Group)

  Şöyle bir gönderi gördüm biraz aklım karıştı bu iş gerçekten mümkün mü arkadaşlar vaat ettikleri şeylere bakılırsa mükemmel biz enayi gibi kendi malımızı satmaya uğraşıyoruz :cry:
 6. M

  Genç girişimci desteği (E-Ticaret)

  Merhaba herkese iyi forumlar dilerim. 29 yaş altı için sağlanan bağ-kur ve gelir vergisi desteği e-ticaret kapsamında geçerli mi acaba ?
 7. M

  Woocommerce Artıları ve Eksileri Neler ?

  Localhost'a opencart kurup denemeler yapsana veya boşta bir host varsa. Az buçuk çözersen sistemi woocommerceden daha iyi ama emek gerek kafa yormak gerek.
 8. M

  İpucu MNG Kargo ile kotasız, şartsız anlaşma yapma

  Teşekkürler çok faydalı bir bilgi olmuş
 9. M

  E Ticaret'te İç Giyim Nasıl ? Karlı mı?

  Anladım hocam teşekkürler. Tedarikçi araştırmasına girişeyim ben tavsiyeleriniz için teşekkürler.
 10. M

  E Ticaret'te İç Giyim Nasıl ? Karlı mı?

  Bu sektörde en yaygın satış şekli XML ile stoksuz satış sanırım tavsiye eder misiniz?
 11. M

  Mukellef.co yasal mı ? Güvenli mi ?

  Diğer forumlarda okuduğum kadarıyla mukellef sisteminin hukuka aykırı olduğunu duydum. Acaba bu ileride bir sorun yaşatır mı ? Firmanın güvenilirliğini de merak ediyorum. E-ticaret için uygunluğunu bir başka konuda tartışmak istiyorum şuan merak ettiklerim yasal mı ? güvenli mi ? Deneyimleyen...
 12. M

  Soru Paraşüt E-Ticaret için uygun mu ?

  Merhabalar, paraşüt ile e-fatura sistemine geçerek e-ticaret ve faturalandırma süreçlerini paraşüt üzerinden yönetmek doğru bir tercih mi acaba ? Kendileri aslında bir ön muhasebe programı diye biliyorum, bunun yanında e-fatura sistemi ve kullanımı da sağlıyorlar. Pazaryerleriyle entegrasyon var...
 13. M

  E Ticaret'te İç Giyim Nasıl ? Karlı mı?

  Merhabalar pazaryerlerinde özellikle Trendyol'da iç giyim kategorisinde fantezi giyim üzerinee satış yapmayı düşünüyorum. Daha önce e-ticaret geçmişim yok, sadece başka forumlarda karlılık oranının %50'ye kadar çıktığını ve çok fazla satışın olduğunu duymuştum. Sanırım halkımıza böyle ürünleri...
Üst